Registruotis
article  preview image

Žurnalistė K. Aržuolaitienė: dar neišmokome atpažinti visų diskriminacijos formų

Žurnalistė K. Aržuolaitienė: dar neišmokome atpažinti visų diskriminacijos formų

#žmogausteisės
Rugpjūčio 02, 2022
Živilė Raškauskaitė profile image Živilė Raškauskaitė
0:00

 „Diskriminacijos veidų — labai daug, ir ne visus juos mokame atpažinti“, — sako žurnalistė, virtualios knygos „Diskriminacijos veidai“ autorė Kristina Aržuolaitienė.

 

bendra.lt tinklalaidėje kalbame apie tai, ką daryti susidūrus su diskriminacija, kodėl vis dar negebame pripažinti, kad seksualinis priekabiavimas, seksualinė prievarta taip pat yra diskriminacijos formos. Pokalbyje išgirsite ir tai, kodėl Kristinai svarbu pasakoti žmonių istorijas ir kaip gimė knygos idėja.

 

Knygą „Diskriminacijos veidai“ galite perskaityti ČIA.

K. Aržuolaitienė pripažįsta, kad straipsniai apie žmogaus teises retai tampa populiariausiomis dienos istorijomis, bet pabrėžia, kad tai nereiškia, jog šios temos nesvarbios. V. Menšikovos nuotr.

Šis žurnalistinis darbas priklauso „Bendradarbiavimu ir įtraukumu grįstai kritinio mąstymo laboratorijai", kuri yra Aktyvių piliečių fondo, finansuojamo Norvegijos finansinio mechanizmo lėšomis, dalis. Šis pasakojimas atspindi autorių nuomonę ir yra jų atsakomybė. APF neprisiima jokios atsakomybės už šiame tekste esančią informaciją.