Registruotis

Miškavežio vairuotojas Evaldas. Nekertamas medis pūva. Ar tai blogai? (Pirma dalis)

Miškavežio vairuotojas Evaldas. Nekertamas medis pūva. Ar tai blogai? (Pirma dalis)
#aplinkos apsauga
Kovo 18, 2024
Banguolė Žalnieriūnaitė profile image Banguolė Žalnieriūnaitė Elena Reimerytė profile image Elena Reimerytė
Miškavežio vairuotojas Evaldas. Nekertamas medis pūva. Ar tai blogai? (Pirma dalis)

Miškavežio vairuotojo Evaldo ranką puošia išskirtinė tatuiruotė. Jos centre du už rankų susikibę žmonės, šalia jų matyti kompasas, o tolumoje veriasi miško peizažas. Ši tatuiruotė skirta svarbiausiam gyvenime žmogui – ketverių metų dukrai, kurią augina vienas, padedamas tik savo tėvų.

Nekertamas medis pūva. Ar tai blogai?
Miškavežio vairuotojas Mindaugas. Nekertamas medis pūva. Ar tai blogai? (Antra dalis)
Diskusija. Nekertamas medis pūva. Ar tai blogai? (Trečia dalis)

 

Popajumi save vadinančio Evaldo širdį stipriau plakti verčia ne tik dukra, bet ir darbas. Vairuoti miškavežį jam – didelis malonumas. Sako, kad iš gimtosios Klaipėdos su mielu noru važiuotų ir toliau, iki Austrijos ar Vokietijos ir nepavargtų. Miškavežio cilindrų skleidžiamą garsą netgi lygina su širdies dūžiais. Ir nors po kertamais medžiais jis nesigultų, miškas Popajui svarbus. Kaip tik todėl sausio pabaigoje vyras ir atvyko į Vilniuje vykusį Privačių miškų savininkų asociacijos protestą.

Šis darbas parengtas Bendra.lt įgyvendinant Europos Sąjungos PERSPECTIVES projektą. 

Darbas iš dalies finansuojamas Europos Sąjungos. Išsakyti požiūriai ir nuomonės yra tik autoriaus (-ių) ir nebūtinai atspindi Europos Sąjungos ar Europos Komisijos požiūrį ir poziciją. Nei Europos Sąjunga, nei pagalbą teikianti institucija negali būti laikomos atsakingomis.